м. Тернопіль
вул. Коперніка 3
52-69-78

Чи можна розібрати смартфон Google Nexus 4

Фахівці iFixit розібрали смартфон Google Nexus 4, представлений в кінці минулого місяця. Партнером Google по випуску Nexus 4 виступила компанія LG. Пристрій побудований на однокристальної системі Qualcomm Snapdragon S4 Pro оснащений дисплеєм розміром 4,7 дюйма, підтримує мережі 3G (WCDMA) і HSPA +, і поставляється з ОС Android 4.2 (Jelly Bean). Однією з особливостей пристрою є […]

Залишити коментар

Платформа Socket FM2: тест процесора AMD A10-5800K

Компанія AMD представила друге покоління гібридних процесорів для настільних систем. ЧіпиTrinity засновані на поліпшеної архітектурі Piledriver, а також мають потужне інтегроване відеоядро. Мобільні версії процесорів нової генерації від AMD вже майже півроку пропонуються в складі ноутбуків. Привабливе поєднання споживчих параметрів дозволило компанії збільшити свою частку в цьому сегменті. Подивимося, чи будуть настільки успішні десктопні варіанти Trinity, призначені для нової платформи Socket FM2.

Залишити коментар

Анонс 32-нм чіпів AMD Trinity: з прицілом на мобільний сектор

Давно очікуваний анонс гібридних 32-нм процесорів AMD другого покоління відбувся. Чіпи Trinity змінюють на ринку 32-нм рішення Llano, пропонуючи ядра процесора Piledriver, поліпшену графіку з архітектурою VLIW4 (використовувалася в Radeon HD 6900) і новий блок UVD від прискорювачів Radeon 7000. Незважаючи на той же техпроцес, інженери компанії виконали чудову роботу, завдяки чому вдалося підвищити енергоефективність і продуктивність. Велика Частина деталей вже була відома завдяки попередніми анонсів та докладних чуток , але тепер перші 5 мобільних чіпів представлені офіційно.

Залишити коментар

Amazon Kindle Fire вже можна купити

У кращих традиціях соціалістичних змагань, інтернет-гігант Amazon вчора оголосив про достроковий початок продажів свого довгоочікуваного планшета Kindle Fire вартістю всього $ 199. Новинка початку відвантажуватися кінцевим покупцям на день раніше, ніж планувалося. Попутно в Мережі стали з’являтися огляди пристрої, один з найбільш грунтовних, за традицією, розміщений на сайті Engadget.

Залишити коментар

Canon представила повнокадрову камеру EOS-1D X

Компанія Canon повідомила про своє нове досягнення – нею вироблено вже понад 50 млн плівкових і цифрових фотоапаратів серії EOS. Щоб відзначити цю досить значну для компанії подію, вона представила давно очікувану професійними фотографами нову повнокадрову камеру EOS-1D X, запуск якої відбудеться в березні 2012 року.

1 Коментар