Оголошена дата виходу Windows 10

Сьогодні корпорація Microsoft оголосила, що ОС Windows 10 надійде в продаж 29 липня в 190 країнах. Windows 10 дозволить швидше справлятися з повсякденними завданнями на роботі і вдома, а взаємодія з системою стане ще більш персоналізованим і зручним на будь-яких типах пристроїв. У новій операційній системі з’явиться можливість встановлювати останні оновлення, актуальні налаштування безпеки та інноваційні сервіси. Windows 10 буде доступна у вигляді безкоштовного оновлення користувачам Windows 7 і Windows 8.1. [I] Завдяки цьому сотні мільйонів людей по всьому світу отримають можливість перейти на Windows 10 абсолютно безкоштовно.


W10_Desktop_Start_FOR-blog

 

 

     «Windows 10 – це нове покоління операційної системи Windows, створеної для того, щоб допомагати людям здійснювати великі справи, – заявив Террі Мейерсон, виконавчий віце-президент корпорації Microsoft. – Із запуском цієї операційної системи ми приступаємо до втілення в життя нашої концепції персоналізованих комп’ютерів, в основі якої лежать відповідальний підхід до захисту даних і недоторканності особистої інформації, спадкоємність функцій на будь-яких пристроях і максимально зручне для користувача взаємодія з системою, що включає функції голосового управління, сенсорного введення, заміток від руки, а також інструменти для створення голографічних зображень.


 

Знайома система, що стала ще краще

 

У Windows 10 повернеться знайоме і полюбилося всім меню «Пуск». З ним стане простіше знаходити файли, часто використовувані додатки і вибрані веб-сторінки, контакти і програми. Windows 10 швидко запускається, швидко відновлює роботу і дозволяє вкрай ощадливо витрачати заряд акумулятора. З метою забезпечення максимальної безпеки платформи в Windows 10 включений Windows Hello [ii], Microsoft Passport і Захисник Windows, які компанія Microsoft зобов’язується регулярно і безкоштовно оновлювати до закінчення терміну служби пристрою. Windows 10 оптимізована під управління за допомогою як клавіатури, так і сенсорного екрану, і сумісна з пристроями і додатками, створеними для попередніх версій Windows.

 


 

Налаштована особисто під тебе

 

Windows 10 підлаштовується під користувача, забезпечуючи можливості управління з урахуванням його індивідуальних потреб. Голосовий помічник Cortana – перший у світі по-справжньому персоналізований віртуальний помічник – запам’ятовує особисті переваги власника, щоб надавати йому корисні рекомендації, актуальні нагадування і швидкий доступ до інформації. Cortana управляється за допомогою голосових або текстових команд і забезпечує спадкоємний роботу з додатком на всіх пристроях. [Iii] Система біометричної ідентифікації Windows Hello вітає користувача по імені і дозволяє входити в систему без пароля, за допомогою біометричної аутентифікації на особистих мобільних пристроях – миттєво і з більшим ступенем захисту. Windows 10 дозволяє управляти ПК або гаджетом як за допомогою традиційних клавіатури і миші, а також за допомогою голосових команд, жестів або рукописних заміток.

Ще більше продуктивності


 

Windows 10 допомагає людям впоратися з великою кількістю завдань за менший час. Абсолютно новий браузер Microsoft Edge пропонує нові можливості для роботи в Інтернеті – з його допомогою можна робити на веб-сторінках рукописні позначки, ділитися ними з друзями і переглядати в режимі читання. Завдяки інтеграції голосового помічника Cortana, Microsoft Edge швидко пропонує користувачеві актуальні результати запитів і мережевий контент, спираючись на його індивідуальні переваги та інтереси. Вдосконалений, швидкий і персоналізований браузер Microsoft Edge допоможе швидко знаходити необхідну інформацію і продуктивно працювати в Інтернеті. Windows 10 буде прекрасно працювати з оновленим офісним пакетом Office 2016 [iv] з новими версіями додатків Word, Excel, PowerPoint, OneNote і Outlook. Його відмінною рисою є спадкоємність функцій і можливості сенсорного управління на будь-яких ПК і мобільних пристроях. Спочатку розроблений під Windows пакет додатків Office прекрасно працює на Windows 10. У ньому легко створювати і редагувати файли Word, в режимі реального часу додавати до графічних зображень рукописні позначки та примітки, легко демонструвати презентації в PowerPoint, а також без клавіатури і миші створювати і редагувати таблиці в Excel завдяки новим функціям сенсорного управління.


 

Працюй і грай на всіх пристроях

Windows 10 відрізняє спадкоємність функцій і інтерфейсу на будь-яких пристроях. Функція Continuum [v] дозволяє управляти мобільними пристроями в двох режимах, перемикаючись з сенсорного екрану на клавіатуру з мишею і назад. Тим самим, смартфон або планшет, що працюють на Windows 10, можуть використовуватися як ПК. Додаток Xbox для Windows 10 надає власникам як ПК, так і планшетів під управлінням Windows 10 доступ до великим можливостям мережевого сервісу Xbox Live. Завдяки функції Game DVR користувачі ПК, оснащених Windows 10, а також власники консолей Xbox One зможуть в ході гри спілкуватися з друзями і ділитися з ними яскравими моментами ігрового процесу. Передбачена також можливість запускати гри з консолі Xbox One на планшеті або ПК за допомогою потокової передачі даних. Ігри, розроблені під новий програмний інтерфейс DirectX 12 для Windows 10, відрізняються поліпшеною графікою, потужністю і високою швидкістю.


 

Доступність поновлення

З 29 липня всі користувачі Windows 7 і Windows 8.1 зможуть безкоштовно встановлювати Windows 10 на свої ПК і планшети або купувати нові комп’ютери з попередньо встановленою новою ОС. Нещодавно випущені пристрої, що працюють на Windows 8.1, будуть легко оновлюватися до нової версії Windows, а численні роздрібні дистриб’ютори будуть допомагати в цьому покупцям нових пристроїв. Починаючи з сьогоднішнього дня, бажаючі можуть зарезервувати безкоштовне оновлення системи до Windows 10. Більш детальну інформацію ви можете знайти на сайті Windows.com.

ОС Windows 10 для інших пристроїв з’явиться на ринку пізніше, до кінця цього року.

[I] Безкоштовне оновлення доступно для певного списку пристроїв, ознайомитися можна за посиланням: www.windows.com/windows10upgrade

[Ii] Windows Hello вимагає наявності інфрачервоної камери для розпізнавання осіб або датчик сітківки ока, датчик відбитків пальців, які підтримують Window Biometric Framework.

[Iii] Cortana спочатку буде доступна лише на деяких ринках.

[Iv] Пакет Office отримується окремо.

[V] Функція Continuum буде доступна для обмеженого числа моделей телефонів.

Залишити коментар


Ваш коментар:

Ви повинні авторизуватись щоб додати коментар.