м. Тернопіль
вул. Коперніка 3
52-69-78

Зайшли на склад сонячні панелі Xunzel 15W Amorphous Kit

Сонячна панель для зарядки акумуляторів з напругою 12 вольт і контролером заряду.


Ці сонячні панелі ідеально підходять для створення автономних електрогенеруючих систем на акумуляторах з напругою живлення від 12 до 24 вольт. Вони можуть стати оптимальним доповненням або альтернативою традиційним електрогенератори, а також підходять для використання в різних цілях (для насосів, систем освітлення, в подорожах). Пристрій можна використовувати як запасна системи живлення або для забезпечення безпеки, коли необхідна електроенергія. Панель може працювати як кожен день, так і по вихідних. У комплект входить контролер заряду для захисту акумуляторної батареї.
Пристрій поєднує безліч можливостей і є ідеальним вибором з широкою сферою застосування. Сонячна панель виготовлена з кремнію в аморфному стані, відмінно працює в будь-яких атмосферних умовах, навіть при слабкій освітленості, в хмарну погоду або в екстремальних кліматичних зонах. Такі панелі особливо підходять для використання в місцях, де рідко буває сонце або часто йдуть дощі, і навіть в дуже тінистій місцевості.
Панель не вимагає спеціального догляду і дуже проста в установці, а також володіє стійкістю до будь-яких атмосферних впливів. Пристрій оснащений захисними діодами і виготовлено з ABS-пластика та ударостійкого скла.

Комплектація:
Контролер заряду на 7А
4 сталевих кріпильних гвинта
Адаптер до прикурювача
Клеми-затискачі для акумулятора
4 м кабелю

Характеристики:

Тип Тонкоплівкова (аморфна)
Вихідна напруга 12 В
Максимальна потужність 15 Вт
Напруга холостого ходу 24 В
Піковий струм 1 A
Габарити (Д х Ш х В), см 96.5 x 34.3 x 2.5
Діапазон температур -40 град. / 80 град. З
Вага, кг 4.9

Залишити коментар


Ваш коментар:

Ви повинні авторизуватись щоб додати коментар.