м. Тернопіль
вул. Коперніка 3
52-69-78

Чи можна розібрати смартфон Google Nexus 4

Фахівці iFixit розібрали смартфон Google Nexus 4, представлений в кінці минулого місяця. Партнером Google по випуску Nexus 4 виступила компанія LG. Пристрій побудований на однокристальної системі Qualcomm Snapdragon S4 Pro оснащений дисплеєм розміром 4,7 дюйма, підтримує мережі 3G (WCDMA) і HSPA +, і поставляється з ОС Android 4.2 (Jelly Bean).

Google Nexus 4

Однією з особливостей пристрою є підтримка бездротової зарядки – на другий ілюстрації видно антена, необхідна для реалізації цієї функції.

Google Nexus 4

Виробником батареї (3,8 В, 2100 мА ∙ ч) є LG. Батарея приклеєна на великій площі, що викликає складності при демонтажі.

Google Nexus 4

Під пластиковим кожухом знаходиться основна плата пристрою.

Google Nexus 4
На одній стороні плати можна побачити мікросхему флеш-пам’яті Toshiba THGBM5G6A2JBA1R об’ємом 8 ГБ, передавач HDMI SlimPort ANX7808, мікросхему датчиків Invensense MPU-6050, чіп Qualcomm WTR1605L, що забезпечує підтримку 4G LTE, підсилювач потужності GSM / EDGE і UMTS Avago ACPM-7251 та інші компоненти.

Google Nexus 4

Зворотний бік плати служить місцем розміщення процесора Snapdragon S4 Pro (під мікросхемою оперативної пам’яті Samsung K3PE0E00A об’ємом 2 ГБ), модему 4G GSM / CDMA Qualcomm MDM9215M, контролера харчування Qualcomm PM8921 і ще ряду компонентів.

Google Nexus 4

Передня панель утворена рідкокристалічним дисплеєм, захисним склом і рамкою, які скріплені між собою. Ремонт цього вузла утруднений, що експерти з розбирання відзначили в якості другого недоліку конструкції.

Google Nexus 4

В цілому вони оцінюють ремонтопридатність апарату в 7 з 10 балів, відзначаючи, що відкрити пристрій можна з мінімальним набором інструментів, для кріплення вузлів використовуються стандартні гвинти, а окремі компоненти легко можна замінити.

Залишити коментар


Ваш коментар:

Ви повинні авторизуватись щоб додати коментар.