м. Тернопіль
вул. Коперніка 3
52-69-78

Зайшли на склад тюнери DVB-T Trimax TR-2012HD – Ціна 76 $

 

Зайшли на склад тюнери  DVB-T Trimax TR-2012HD – Ціна 76 $ .

На 95% території України (http://www.zeonbud.com.ua/col_naseleniy_zone_ukr.html) вже є можливість приймати цифрове ефірне телебачення в стандарті DVB-T2. Сигнал закодовано, проте зберігається можливість надання населенню відкритого та безкоштовного доступу до перегляду телепрограм 32 каналів (Інтер, ТРК Україна, 1 +1, УТ1, ICTV, Ентер-фільм, Тоніс, СТБ, ТЕТ, MTV Україна, Новий канал та інші).
Канали безкоштовні, заплатити потрібно тільки за приймаюче устаткування (знадобиться і для старої лінійки телевізорів (кінескопних, LCD / LED / PDP з вбудованим DVB-T тюнером), і для нових моделей з DVB-T2 тюнерами). Для перегляду ТБ необхідні тільки телевізор, приставка і звичайна ДМ антена (навіть кімнатна), якщо її у клієнта не було.
На думку гравців ринку багато каналів припинять аналогове мовлення вже до кінця 2013 року (платити за ліцензії та в аналогу, і в цифрі невигідно), орієнтуватися при прийнятті рішення будуть на ступінь проникнення приставок в домогосподарства.
За розрахунками оператора цифрового телебачення 9 млн. домогосподарств – потенційні споживачі цифрового ефірного телебачення повинні мати вільний доступ до продукту для його покупки (в регіонах це, по суті, єдина можливість мати якісне безкоштовне телебачення в цифровому форматі).

Телеканали інтенсивно рекламують новий формат мовлення: http://www.youtube.com/watch?v=bVjo9mnNVfA.

Залишити коментар


Ваш коментар:

Ви повинні авторизуватись щоб додати коментар.