м. Тернопіль
вул. Коперніка 3
52-69-78

Настільні процесори Trinity вийдуть тільки в серпні?

До сих пір ми могли з деяким ступенем впевненості стверджувати, що перші гібридні процесори AMD покоління Trinity будуть представлені 15 травня . Тим більше, що й опублікував супутні слайди сайт VR-Zone дотримувався цієї версії, поки “кара божа” не наздогнала сінгапурських колег, і вони не зняли матеріал з сайту без пояснення причин. Залишилося лише припустити, що зайві одкровення про процесори Trinity не сподобалися AMD, і вона наполягла на видаленні новини з сайту.

Втім, шведські колеги з сайту Nordic Hardware цієї долі поки уникнули, а тому ми можемо обговорити деякі цікаві факти про процесори Trinity. Стверджується, що площа кристала збільшилася в порівнянні з Llano з 228 до 246 кв.мм, а кількість транзисторів на ньому при цьому зменшилася з 1450 до 1303 млрд. Звідки виник цей приріст площі при зменшенні кількості транзисторів, поки пояснити складно. Процесори Trinity випускаються по 32 нм технології з використанням методики SOI – «кремній на ізоляторі”. Рівень енергоспоживання процесора в стані спокою не перевищує 1,08 Вт Технологія Turbo Core 3,0 розганяє як обчислювальні ядра, так і графічні. Діапазон частот першого дорівнює 2.0-3.8 ГГц, других – 424-800 МГц.

Мобільні процесори Trinity ВЖЕ згадуються У складі ноутбуків виробництва HP. Китайський сайт OCWorkbench , однак, з посиланням на власні джерела повідомляє, що настільні моделі Trinity у виконанні оправа FM2 з’являться не раніше серпня, одночасно з відповідними материнськими платами. Причина затримки не називається, але автори повідомлення схильні вважати, що вона якось пов’язана з незадовільними обсягами продажів материнських плат з роз’ємом гніздо FM1. Процесори Llano користуються максимальною популярністю саме в мобільному сегменті, тому успіхи їх настільних версій можуть бути значно скромніше. З іншого боку, ціни на настільні процесори у виконанні гніздо FM1 недавно були знижені , що може говорити про близькість анонса їх наступників.

Залишити коментар


Ваш коментар:

Ви повинні авторизуватись щоб додати коментар.