м. Тернопіль
вул. Коперніка 3
52-69-78

У четвертому кварталі не вистачить 60 мільйонів жорстких дисків

Масштаб наслідків стихійного лиха в Таїланді для галузі з виробництва жорстких дисків у поданні різних аналітиків виглядає суперечливо. Одні схильні вважати, що вінчестери почнуть дешевшати вже в грудні, інші називають такі прогнози дуже оптимістичними, наприклад, глава компанії Seagate впевнений, що ситуація стабілізується тільки до кінця наступного року.

Оцінити рівень дефіциту накопичувачів в четвертому кварталі 2011 Роки допоможе гранично лаконічна замітка , опублікована на сторінках DigiTimes. Повідомляється, що з чотирьох основних виробників вінчестерів в завершальному періоді цього року в лідери вирветься Seagate, виробничі потужності якої постраждали найменше. Іншим компаніям поталанило менше, і в четвертому кварталі їх чекає серйозне скорочення кількості випущеної продукції.

Кількість відвантажених жорстких дисків, млн. шт.
Виробник Третій квартал 2011 р. 4-й квартал 2011 р.
Western Digital 58 22-26
Seagate Technology 50 41-45
Hitachi Global Storage Technologies 31-32 20
Toshiba 22 12

У четвертому кварталі загальний попит на HDD оцінюється в 180 мільйонів штук, у той час як виробники зможуть забезпечити не більше 110-120 мільйонів запам’ятовуючих пристроїв, що на третину менше необхідної кількості. У такому світлі очікування швидкого зниження цін дійсно видається надто оптимістичним.

Залишити коментар


Ваш коментар:

Ви повинні авторизуватись щоб додати коментар.