м. Тернопіль
вул. Коперніка 3
52-69-78

Дефіцит вінчестерів вплине на обсяги продажів материнських плат

На щастя для тих, хто “не постоїть за ціною”, зараз на ринку є цілком адекватна за швидкодією альтернатива жорстким дискам в особі твердотільних накопичувачів, які на тлі останнього подорожчання перших вже не здаються такими недоступними. Між тим, очевидно, що в багатьох ситуаціях альтернативи вінчестера немає, і від дефіциту останніх постраждають виробники готових комп’ютерів, ноутбуків і материнських плат.

Про ступінь впливу дефіциту HDD на бізнес останніх повідав сайт DigiTimes . На думку тайваньських джерел, об’єми продажів материнських плат в четвертому кварталі знизяться на 10-15%. Gigabyte оцінює масштаби зниження більш песимістично: на рівні 20-25%, або з п’ять мільйонів проданих в третьому кварталі примірників до менш ніж чотирьох у поточному.

Asustek оцінює можливе зниження обсягів поставок материнських плат більш оптимістично: з 6,3 до 6,0 млн. штук. Незалежні експерти, однак, схиляються до думки, що реальні показники будуть нижчими – в районі 5,4-5,7 млн. плат. MSI, ASRock і ECS припускають, що їх обсяги поставок материнських плат в поточному кварталі знизяться більш ніж на 10%.

Залишити коментар


Ваш коментар:

Ви повинні авторизуватись щоб додати коментар.