м. Тернопіль
вул. Коперніка 3
52-69-78

Asus змушена піднімати ціну на ноутбуки і ПК

Тайванський виробник комп’ютерної техніки, компанія Asus, протягом четвертого кварталу цього року буде вести свою діяльність стримано, що дозволить підприємству уникнути неприємних наслідків повені в Таїланді. Також представник компанії зазначив, що запасів жорстких дисків на складах Asus вистачить до кінця листопада, пише агентство Reuters.

Стихійне лихо, яке стало причиною перебоїв у виробництві та постачанні жорстких дисків, вже призвело до подорожчання запам’ятовуючих пристроїв цього типу. Фінансовий директор Asus Девід Чан (David Chang) відзначає, що ціни, встановлені основними постачальниками, нестабільні, а підвищення вартості коливається від 20% до 40%. У зв’язку з цим компанії доведеться збільшити ціни на свою продукцію (зокрема, на ноутбуки), щоб компенсувати збільшені витрати.

Азіатські виробники персональних комп’ютерів вже “в передчутті” традиційного піку різдвяних продажів. Дефіцит вдарить не тільки по основним виробникам вінчестерів, але, зважаючи на малу обсягу продажів, стане причиною зниження прибутку багатьох великих постачальників ПК і ноутбуків. Твердотільні накопичувачі поки не можуть розглядатися в якості повноцінної заміни для жорстких дисків, але ” споживчого визнання ” їх може значно зрости.

Залишити коментар


Ваш коментар:

Ви повинні авторизуватись щоб додати коментар.