м. Тернопіль
вул. Коперніка 3
52-69-78

Процесори AMD FX (Bulldozer) прописалися в прайс-листі AMD

Не менше доби знадобилося компанії AMD, щоб слідом ЗА анонсом процесорів серії FX (Zambezi) прописати їх в офіційному прайс-листі На власному сайті .

Хоча ціни на настільні процесори покоління Бульдозер були озвучені ще в презентації, присвяченій їх анонсу, чинний прайс-лист виявив одну невідповідність. Зокрема, процесор FX-6100 з шістьма ядрами і номінальною частотою 3,3 ГГц, за версією презентації, повинен коштувати $ 165, а в прайс-листі на сайті AMD його ціна дорівнює $ 175. Вартість інших процесорів серії FX збігається з озвученими раніше даними.

Ціни на інші процесори AMD сьогодні не змінилися, а от вартість процесорів Intel у виконанні LGA 1155 в німецькій роздробі почала підвищуватися. Офіційно Intel свій прайс-лист не оновлювала, тому говорити про реакцію процесорного гіганта на анонс Замбезі поки рано. В принципі, Intel може нічого не змінювати у своїй ціновій політиці без особливого збитку для бізнесу. Розглянуті коливання цін в Німеччині можуть бути спровоковані змінами курсів валют або іншими факторами.

Залишити коментар


Ваш коментар:

Ви повинні авторизуватись щоб додати коментар.