м. Тернопіль
вул. Коперніка 3
52-69-78

Dell і HP роблять ставку на планшети під управлінням Windows 8

Представники HP дали зрозуміти, що не збираються відмовлятися від випуску планшетних комп’ютерів, у немилість впала лише ще недавно активно просувається компанією платформа WebOS. Цілком можливо, що став хітом продажів після зняття з виробництва TouchPad поступиться місцем іншому планшету, що використовує іншу операційну систему.

Сайт DigiTimes з посиланням на традиційні джерела повідомляє, що компанії Dell і HP планують випустити в третьому кварталі наступного року планшетні комп’ютери під управлінням операційної системи Windows 8. Анонс планшета Amazon Kindle Fire , який пропонується за $ 199, істотно загострив конкуренцію в сегменті пристроїв під управлінням Google Android, тому деякі виробники бачать у переході на інші програмні платформи шанс зайняти свою нішу без особливих зусиль.

Очевидно, новинки Dell і HP під управлінням Windows 8 будуть орієнтовані на корпоративний ринок. Компанія Lenovo, за інформацією DigiTimes, теж готує планшет серії ThinkPad для корпоративних користувачів, але він буде використовувати операційну систему Android. Прагнення HP, Dell і Lenovo завоювати симпатії корпоративних споживачів і в планшетному сегменті цілком зрозуміло, адже свою традиційну продукцію вони орієнтують переважно на них.

Залишити коментар


Ваш коментар:

Ви повинні авторизуватись щоб додати коментар.