м. Тернопіль
вул. Коперніка 3
52-69-78

Ціна планшета Amazon Kindle Fire на $ 50 нижче собівартості.

Компанією Amazon.com на цьому тижні представила планшет Kindle Fire  , який буде продаватися по $ 199. Аналітики розділилися в оцінці собівартості пристрою. За деякими даними, собівартість планшета приблизно дорівнює $ 150, так що Amazon заробляє на кожній продажі $ 50 . Інша оцінка дає значення собівартості, рівне $ 250. Це означає, що Amazon втрачає на кожному планшеті $ 50. Розрахунок робиться на масове поширення пристрої і продаж його користувачам матеріалів з онлайнового магазину Amazon – книг, періодичних видань, ігор, додатків, звукозаписів і відеофільмів. До кінця року Amazon може встигнути відвантажити 4 млн. пристроїв Kindle Fire, вважають аналітики.

Новинку Amazon не варто розглядати в ролі «вбивці» планшета Apple IPAD, який уособлює зараз ринок планшетів в цілому, застерігає від поспішної роздачі ярликів джерело.

Пристрій Kindle пожежної орієнтоване на охочих читати книги і дивитися фільми. У свою чергу, планшет iPad, найдешевша модифікація якого коштує Kindle Fire , має більший екран і забезпечує можливість відеозв’язку.

Залишити коментар


Ваш коментар:

Ви повинні авторизуватись щоб додати коментар.