м. Тернопіль
вул. Коперніка 3
52-69-78

Canon представила повнокадрову камеру EOS-1D X

Компанія Canon повідомила про своє нове досягнення – нею вироблено вже понад 50 млн плівкових і цифрових фотоапаратів серії EOS. Щоб відзначити цю досить значну для компанії подію, вона представила давно очікувану професійними фотографами нову повнокадрову камеру EOS-1D X, запуск якої відбудеться в березні 2012 року.

Ця камера з 18-Мп 35-мм CMOS-сенсором об’єднує переваги різних моделей лінійки EOS-1D і приносить значне зростання продуктивності в порівнянні з 1D Mark IV завдяки двом новим основним процесорам DIGIC 5 +, продуктивність кожного з яких в 17 разів вище, ніж у DIGIC 4. Цікаво, що і процесор DIGIC 4 знайшов застосування в новому фотоапараті, але тут він використовується для дуже просунутих вимірювань, забезпечуючи роботу системи Intelligent Subjeict Analyss (інтелектуальний аналіз об’єкта), яка разом з вимірювальним датчиком з 100 000 пікселів може більш точно здійснювати автоматичний вибір експозиції , аналізувати яскравість, кінцевий баланс білого, підлаштовувати зображення під природні кольори людських облич і так далі, без навантаження основних процесорів.

Два нових процесора забезпечують швидкість зйомки до 14 повноформатних кадрів в секунду у форматі JPEG (чи до 12 кадрів в секунду у форматі RAW), навіть в режимі з одночасною роботою нової 61-точкової системи автофокусування на кожному кадрі в серії. Такий рівень «скорострільності» досягнуто завдяки 16-канальному CMOS-сенсору, двом процесорам DIGIC 5 + і переробленому механізму дзеркала, розробленому Canon для комбінування високої продуктивності з надійністю і точністю. Варто зазначити, що система автофокусування доповнюється просунутою технологією стеження за особами.

Якщо говорити про новий сенсор, то він отримав більш широкий діапазон чутливості від ISO 100 до 51 200 (раніше максимум був 12 800). Також користувачі можуть встановити мінімальну чутливість на рівень ISO 50, а максимальну – на ISO 204 800. Необхідно відзначити, що Canon вдалося збільшити розмір окремих світлосприймаючих сенсорів (на 1,25 мікрон в порівнянні з EOS-1D Mark IV і на 0,55 мікрон в порівнянні з EOS 5D Mark II), що разом із застосуванням мікролінз, що не залишають зазорів, дозволило підвищити співвідношення сигнал / шум. При запису відеороликів фотоапарат автоматично придушує такі візуальні артефакти як муар або шуми при недостатньому освітленні. Камера підтримує запис відео в дозволі 1080p при частоті 30 кадрів / с або у форматі 720p при частоті 60 кадрів / с. Під час запису відеороликів при досягненні обмеження в 4 Гбайт на файл автоматично створюються нові без зупинки запису. Максимальна довжина ролика становить 29 хвилин 59 секунд.

Враховуючи той факт, що це флагманська професійна камера Canon, вона не тільки має посилений корпус із захистом від зовнішніх впливів, але і якісний затвор з гарантованим ресурсом в 400 тисяч циклів. Це також перша цифрова дзеркальна камера компанії, оснащена двома моторами для очищення сенсора від пилу і вбудованим гігабітним портом Ethernet для високошвидкісної передачі даних на комп’ютер. Засоби керування були перероблені для більш зручної зйомки у вертикальному положенні і в нестандартних ситуаціях. Також варто відзначити перероблене системне меню, 3,2-дюймовий РК-екран з роздільною здатністю 1040000 точок і чіткий просунутий оптичний видошукач.

Камера Canon надійде в продаж наприкінці березня наступного року і буде поставлятися на ринок без об’єктиву в комплекті. У США рекомендована ціна складе $ 6800. Фотографи зможуть додатково придбати для камери підключається GPS-модуль GP-E1 вартістю $ 300, а також за $ 600 комбінований модуль Bluetooth і Wi-Fi 802.11n для синхронізації і управління камерою в бездротовому режимі на невеликій відстані.

Коментар (1)


Один коментар у “Canon представила повнокадрову камеру EOS-1D X”

  1. admin  | 

    ;-)

Ваш коментар:

Ви повинні авторизуватись щоб додати коментар.