м. Тернопіль
вул. Коперніка 3
52-69-78

Acer підвищить ціни на ноутбуки через дефіцит жорстких дисків

Було б наївно вважати, що проблеми з виробництвом жорстких дисків в Таїланді торкнуться тільки роздрібного сегменту ринку. Виробники готових комп’ютерів і ноутбуків є великими споживачами вінчестерів, і наслідки повені в Таїланді їх торкнуться навіть з урахуванням традиційного пріоритету, яким вони користуються у виробників комплектуючих.

Як повідомляє сайт DigiTimes з посиланням на заяви глави Acer, в четвертому кварталі ця компанія знизить обсяги поставок ноутбуків на 5-10% в результаті дефіциту жорстких дисків. Проблеми виробників вінчестерів вже викликали зростання цін на контрактному ринку на 5-20%, і з листопада Acer змушена буде підняти ціни на свої ноутбуки. За оцінками тайваньських джерел, з середини грудня до лютого 2012 року світовий ринок буде отримувати тільки 75% необхідних обсягів жорстких дисків.

Стриманий оптимізм стосовно темпів експансії ультрабуков висловлює глава Acer: в цьому кварталі компанія збирається відвантажити 200-300 тисяч ультрабуков, за підсумками наступного року їх частка повинна скласти 25-30% від усього асортименту ноутбуків. Acer сподівається, що в 2012 році компанія випустить на 10% ноутбуків більше, ніж роком раніше. Зараз 64% виручки Acer отримує саме від виробництва ноутбуків.

ІНШІ тайваньські джерела , тим часом, вважають, що Asus і Acer в поточному кварталі вдасться продати не більш ніж по 100 тисяч ультрабуков. Популярність цього типу пристроїв стримується високими цінами. Передбачається, що з виходом процесорів покоління Ivy Bridge в березні-квітні наступного року частка ультрабуков зможе вирости до 10%, а після анонсу Windows 8 цей показник може збільшитися до 20-30%.

Залишити коментар


Ваш коментар:

Ви повинні авторизуватись щоб додати коментар.