м. Тернопіль
вул. Коперніка 3
52-69-78

AMD готує нові десктоп-процесори Phenom II X6

Компанія AMD запланувала на наступний квартал анонс нових процесорів серії Phenom II X6 з шістьма ядрами для настільних комп’ютерів, повідомляють неофіційні джерела.

AMD готує флагманський десктоп-чіп Phenom II X6 1100T Black Edition. Він буде вироблятися по 45-нанометровій технології, функціонувати на тактовій частоті 3,3 Ггц і отримає 6 Мб кеша третього рівня.Максимальне значення розсіюваною теплової енергії (TDP) складе 125 Вт. У новинки буде розблокований множник, а система Turbo CORE забезпечить приріст частоти до 500 МГц в тому випадку, якщо в поточний момент задіяно не більше трьох ядер.

Крім того, як очікується, в сімейство Phenom II X6 увійде модель 1065T з частотою 2,9 ГГц. Вона отримає 6 Мб кеша L3 і підтримку Turbo CORE; показник TDP, по всій видимості, складе 95 Вт.

У лінійці чотирьохядерних II процесорів Phenom X4 очікується анонс моделі 975 з тактовою частотою 3,6 ГГц і максимальним значенням розсіювання теплової енергії в 125 Вт. Інформації про орієнтовною ціною чіпів на даний момент немає.

Залишити коментар


Ваш коментар:

Ви повинні авторизуватись щоб додати коментар.