м. Тернопіль
вул. Коперніка 3
52-69-78

Ipad він не один :) MWC 2010: представлений планшет OpenTablet 7, побудований на платформі Intel Moorestown

Сьогодні компанія  OpenPeak представила на виставці Mobile World Congress 2010 в Барселоні (Іспанія) планшетний комп’ютер OpenTablet 7.
В основу гаджета покладена апаратна платформа Intel для MID-пристроїв наступного покоління, відома під кодовою назвою Moorestown.До її складу входять 45-нм процесор Atom, графічний контроллер, модуль кодування-декодування відео, контролер пам’яті і спеціалізований блок, що забезпечує підтримку різних інтерфейсів вводу-виводу.

Планшет OpenTablet 7 оснащений 7-дюймовим сенсорним дисплеєм зі світлодіодним підсвічуванням  підтримується технологія «мультитач». В арсеналі новинки – контролери бездротового зв’язку Wi-Fi (802.11b/g/n), Bluetooth 2.1, слот microSD, цифровий інтерфейс HDMI і порт USB.

Завдяки вбудованим динамікам, мікрофону та модулю стільникового зв’язку міні-комп’ютер може використовуватися для здійснення телефонних дзвінків в мобільній мережі.  Інша особливість новинки – дві вбудовані камери для запису відео високої якості і зйомки фотографій.

Розміри  становлять 225 × 125 × 15 мм, вага – приблизно 520 гр. Що за програмна платформа застосовується на планшеті, розробники не говорять.

На ринку комп’ютер з’явиться в другій половині року. Ціна  на новинку не анонсована.

Підготовлено за матеріалами OpenPeak  .

Коментар (1)


Один коментар у “Ipad він не один :) MWC 2010: представлений планшет OpenTablet 7, побудований на платформі Intel Moorestown”

  1. Parafin  | 

    Мдя…до апеда йому конеч далекувато, но….похожий….чимось з вигляду. :lol:

Ваш коментар:

Ви повинні авторизуватись щоб додати коментар.