м. Тернопіль
вул. Коперніка 3
52-69-78

Можливі характеристики Dell Adamo XPS

Компанія Dell обрала цілком зрозуміло стратегію поетапної видачі інформації про підготовлюваний до анонсу ноутбуку Adamo XPS товщиною не більше 10 мм. З цієї причини новини про незвичайний продукт з’являються регулярно, але несуть лише обмежений обсяг інформації. Так виробникові вдасться підтримувати інтерес до новинки на всьому етапі підготовки до анонсу.

Сайт Engadget з посиланням на власні джерела опублікував приблизні характеристики Dell Adamo XPS. Ноутбук буде побудований на двоядерному процесорі Intel класу ULV з частотою 1.4 Ггц або 1.9 Ггц, компанію йому складуть інтегрований чіпсет Intel з графічною підсистемою GMA X4500MHD і чотири гігабайти пам’яті типу DDR-3.

Цілком очікувано, що ноутбук буде оснащуватися накопичувачем на твердотільній пам’яті – його обсяг буде дорівнює 128 Гб або 180 Гб. Дисплей з розміром діагоналі 13.4 “буде оснащуватися світлодіодним підсвічуванням і підтримувати розгортку 1366 х 768 пікселів. Штатна акумуляторна батарея ємністю 20 або 40 Вт годин забезпечить автономну роботу в інтервалі від 2,5 до 4 годин. Нагадаємо, що вартість ноутбука перевищить $ 2000.

Залишити коментар


Ваш коментар:

Ви повинні авторизуватись щоб додати коментар.