м. Тернопіль
вул. Коперніка 3
52-69-78

Безсмертна флешка Corsair Flash Survivor на 64 Гб

Тим, кому необхідний місткий портативний флеш-накопичувач, здатний ефективно функціонувати навіть в самих екстремальних умовах, компанія Corsair пропонує новинку під назвою Corsair Flash Survivor ємністю 64 Гб, яка позиціонується розробниками як найбільш захищене на сьогоднішній день рішення такого роду з таким об’ємом пам’яті.

Пристрій “упаковано” в міцний корпус, виготовлений з застосовуваного в авіабудуванні алюмінію (використана CNC-обробка). Гідроізоляція на основі EPDM-каучуку забезпечує повну водонепроникність при зануренні на глибину до 200 м, а від несприятливих дій вібрацій і ударів виріб охороняє лита демпфуючих муфта.

Крім зовнішньої, новинка забезпечена ще й внутрішній захист. Всі що записуються в пам’ять флешки дані автоматично шифруються по алгоритму AES з використанням 256-бітових ключів, що дозволяє обмежувати  несанкціонований доступ сторонніх до важливої інформації.

Накопичувач сумісний з операційними системами Windows Vista/XP/2000, Мас 9.Х (або вище) і Linux Kernel 2.4.2 (або вище), оснащений світлодіодним індикатором стану і підтримує режим Plug & Play.

Масові продажі Corsair Flash Survivor на 64 Гб уже стартували, причому продукт укомплектований USB-подовжувачем і забезпечується 10-річною гарантією якості.

Коментар (1)


Один коментар у “Безсмертна флешка Corsair Flash Survivor на 64 Гб”

  1. Parafin  | 

    Ціну боло б не погано одразу вказувати.

Ваш коментар:

Ви повинні авторизуватись щоб додати коментар.