м. Тернопіль
вул. Коперніка 3
52-69-78

Alienware Aurora ALX: потужний десктоп з розігнаним процесором

Компанія Dell випустила под брендом Alienware могутній настільний комп’ютер Aurora ALX, орієнтований на ентузіастів і завзятих гравців. Десктоп за бажанням замовника може комплектуватися розігнаним в заводських умовах процесором Intel Core i7 975 Extreme Edition, тактова частота якого збільшено з 3,33 до 3,6 ГГц. Об’єм оперативної пам’яті в максимальній конфігурації становитиме 24 Гб; допускається установка декількох жорстких дисків і двох оптичних приводів, в тому числі з підтримкою формату Blu-ray.

У базовій комплектації настільний комп’ютер оснащується графічним прискорювачем nVidia GeForce GTX 295 с 1 792 Мб памяти, а більш вимогливі користувачі можуть замовити модифікацію десктопу з двома відеоадаптерами ATI Radeon HD 5870 з 1 Гб пам’яті кожен. Ці акселератори підтримують програмний інтерфейс DirectX 11 і технологію ATI Eyefinity, що забезпечує можливість формування єдиного зображення на кількох моніторах.

У десктопі реалізована система підсвічування AlienFX Lighting, яка дозволяє власникам ПК на свій розсуд регулювати світіння восьми зон на корпусі. У комп’ютері застосовується рідинна система охолодження, а спеціальна розводка сполучних кабелів забезпечує хорошу циркуляцію повітря усередині системного блоку.

Вартість «екстремального» десктопа Aurora ALX в максимальній комплектації складає близько 10 тисяч доларів. Сконфігурувати ПК під власні потреби можна тут .

А на закуску просто безподобний ролик :)

Залишити коментар


Ваш коментар:

Ви повинні авторизуватись щоб додати коментар.