м. Тернопіль
вул. Коперніка 3
52-69-78

Intel говорить про торгівельні марки Core i5, Core i3 і Centrino

Суперечливі “витоки інформації” з Computex 2009 не давали чіткого уявлення про те, під якою торговою маркою будуть пропонуватися процесори Lynnfield, анонс яких намічений на вересень поточного року. За одними даними, вони повинні були ставитися до сімейства Core i5, за іншими – увійти в сімейство Core i7. Нарешті, хтось не виключав, що навіть ці позначення не є остаточними.
Тільки вчора на сторінках блогу Intel з’явилася офіційна інформація про перспективи використання торгових марок Core i7, Core i5 і Core i3. Представники Intel пояснили, що компанія бажає спростити ієрархію позначень своїх процесорів, зробивши бренд Core всеосяжною для процесорів із сучасною архітектурою. Модифікаторами вважаються символи “i7”, “i5” і “i3”, які умовно поділяють процесори на три класи за їх продуктивності та функціональності, а також ціною.

Слід визнати, що конструктивне виконання не прив’язує процесори до якогось одного класу. Наприклад, настільні чотирьохядерні процесори Lynnfield будуть виступати як в серії Core i7, так і в серії Core i5. Залишається лише припустити, якими характеристиками будуть відрізнятися ці процесори. Цілком можливо, що приналежність до тієї чи іншої серії буде визначатися кількістю віртуальних ядер або об’ємом кеша, а також переліком підтримуваних технологій.
Чотирьох’ядерні мобільні процесори Clarksfield будуть ставитися до серії Core i7. Мобільні двоядерний процесор Arrandale з інтегрованим графічним ядром дебютують в серії Core i3, але з часом розповсюджуватимуться в серіях Core i5 і Core i7. Настільні двоядерні процесори Clarkdale будуть пропонуватися під торговими марками Core i3 і Core i5. На початку наступного року будуть представлені процесори для бізнес-сегмента: Core i7 vPro і Core i5 vPro.
З колишніх брендів в наступному році виживуть Pentium і Celeron, які розташуються в прайс-листі під серією Core i3. Процесори Core 2 Quad та Core 2 Duo будуть продаватися під старими іменами до кінця життєвого циклу. Не відмовиться компанія Intel і від системи п’ятизіркового рейтингу. Доля колись надпопулярного бренду Centrino визначена – з 2010 року ця торгова марка буде використовуватися не для позначення мобільної платформи в цілому, а тільки адаптерів бездротового зв’язку Wi-Fi і WiMax.

Залишити коментар


Ваш коментар:

Ви повинні авторизуватись щоб додати коментар.