м. Тернопіль
вул. Коперніка 3
52-69-78

Fujitsu Siemens Computers більше не існує

Компанія Fujitsu Siemens Computers перейшла у повну власність корпорації Fujitsu Limited і була перейменована в Fujitsu Technology Solutions (Holding) BV. Нова компанія працює спільно з Fujitsu Services під загальним керівництвом і під загальним брендом Fujitsu. Обидві компанії розширюють комплексне портфоліо продуктів, рішень і сервісів, орієнтованих на регіон EMEA (Європа, Близький Схід і Африка).

Як відзначається в випущеному з цього приводу прес-релізі, діючи спільно, Fujitsu і Fujitsu Technology Solutions зможуть виводити на світовий ринок інноваційні конкурентноздатні продукти завдяки оптимізації досліджень і розробок. У рамках цього співробітництва Fujitsu Technology Solutions стане одним із стовпів глобальних досліджень і розробок Fujitsu. Офіси Fujitsu Technology Solutions розташовані в Мюнхені, Падернборне і Аугсбурзі. В Аугсбурзі планується об’єднати зусилля Fujitsu Group з проектування та розробки серверів на базі архітектури Intel. Японські експерти підтримають німецьких інженерів в новому об’єднаному центрі досліджень і розробок.

Компанія переслідує амбітні цілі. На думку Fujitsu, новий глобальний підхід дозволить їй ще більше розширити свій бізнес. В 2007 році корпорація вже продала 240 тис. серверів з архітектурою Intel. Тепер Fujitsu розцінює цю платформу як важливу складову своєї товарної стратегії. Вже визначена початкова мета: до 2010 року подвоїти обсяг продажу таких систем і довести його до 500 тис. штук.

Очікується, що інтеграція Fujitsu Technology Solutions в сімейство Fujitsu буде простим, оскільки обидві компанії плідно співпрацюють з самого початку своєї діяльності.

Залишити коментар


Ваш коментар:

Ви повинні авторизуватись щоб додати коментар.