м. Тернопіль
вул. Коперніка 3
52-69-78

Перша в світі “флешка” формату SDXC

У січні в рамках виставки Consumer Electronics Show 2009 асоціація SD Association офіційно заявила про прийняття нового стандарту карт флеш-пам’яті SDXC (Secure Digital eXtended Capacity), який передбачає ємність «флешек» аж до 2 Тб. І ось на CeBIT з’явився перший готовий продукт – SDXC-карта від компанії Pretec. Правда, вміщує вона не 2 Тб, а поки “всього лише” 32 Гб, але все ще попереду!

Нова карта пам’яті використовує файлову систему exFAT і характеризується швидкостями читання / запису до 50 мегабайт за секунду. Більш детальна інформація про технічні характеристики поки не доступна. До середини року Pretec представить також 64-Гб модель.

Відзначимо, компанія Panasonic анонсувала SDXC-карти ще в січні, одночасно з поданням самого стандарту. Але жодних конкретних термінів по запуску на ринок своїх пристроїв вона не оголошувала, тому, як нам здається, новинка Pretec заслуговує на звання «першої SDXC-карти» – адже цей продукт вже втілений в «залізі» та його перші зразки поставляються партнерам компанії.

Залишити коментар


Ваш коментар:

Ви повинні авторизуватись щоб додати коментар.