м. Тернопіль
вул. Коперніка 3
52-69-78

Перша в світі демонстрація SATA 3.0 від AMD і Seagate

У серпні минулого року організація Serial ATA International Organization (SATA-IO), що відповідає за розвиток і просування однойменного інтерфейсу, офіційно заявила про підготовку нової специфікації SATA Revision 3.0, яка передбачає збільшення пропускної спроможності вдвічі – до 6 гігабіт на секунду.

Що стосується готових рішень, обладнаних новим SATA-інтерфейсом, то їх поява на ринку очікується вже в другому кварталі цього року. А тим часом компанії AMD і Seagate, які є активними членами SATA-IO (остання з них, крім того, полягає в складі ради директорів), вирішили підігріти інтерес громадськості до нового інтерфейсу і провели першу в світі демонстрацію передачі даних за допомогою SATA на швидкості 6 Гбіт / с. Шоу проводилося в рамках конференції Everything Channel Xchange Conference, що відбулася на цьому тижні в Новому Орлеані.

Демонстраційний стенд містив два жорстких диска виробництва Seagate. Один з них це серійний екземпляр Barracuda 7200.12 SATA II, а другий є прототипом моделі, оснащеної інтерфейсом SATA III. Метою демонстрації було показати різницю в продуктивності між вінчестерами двох поколінь. Комп’ютер також включав прототип чіпсета AMD, що підтримує новий інтерфейс. За допомогою Barracuda 7200.12 SATA II інформація передавалася на швидкості майже 3 Гбіт / с, тоді як прототип дозволив досягти понад 5,5 Гбіт / с. Продуктивність інтерфейсів відображалась на моніторі.

Залишити коментар


Ваш коментар:

Ви повинні авторизуватись щоб додати коментар.