м. Тернопіль
вул. Коперніка 3
52-69-78

Європа і США оголосять плазмові телевізори поза законом

Виробництво популярних плазмових телевізорів з великим енергоспоживанням може бути заборонено в Європі вже навесні цього року. В рамках програми по боротьбі зі змінами клімату європейські країни приймуть нові стандарти споживання енергії для цього типу побутових пристроїв, повідомляє сайт подробиць з посиланням на британську “Індепендент”.

Як повідомили виданню в Міністерстві навколишнього середовища, продовольства і сільського господарства Великобританії, плановані заходи сприятимуть зникнення з продажу неефективних в енергетичному відношенні телевізорів, а нова система маркування дозволить покупцям вибрати телевізори з найменшою витратою електроенергії.

За інформацією видання, плазмовий телевізор з 42-дюймовим екраном в середньому споживає близько 822 кіловат-годин електроенергії на рік, у той час як рідкокристалічний телевізор такого ж розміру витрачає лише 350 кіловат-годин на рік.

За останні 30 років кількість електроприладів в середньої британської сім’ї зросло з 17 до 47, а кількість споживаної ними енергії зросла більш ніж удвічі. У міністерстві вважають, що значна частка зростання енергоспоживання припадає на більш ніж 60 мільйонів перебувають у домашніх господарствах телевізорів.

Подібні кроки розробляються також урядами інших країн, у тому числі Сполучених Штатів, де 275 мільйонів телевізорів споживають за рік стільки ж електроенергії, скільки виробляють десять вугільних електростанцій.

Залишити коментар


Ваш коментар:

Ви повинні авторизуватись щоб додати коментар.