м. Тернопіль
вул. Коперніка 3
52-69-78

У майбутньому році до ноутбуків HP можна буде докупити батареї нового покоління

Надзвичайні успіхи компанії Boston в галузі створення літій-іонних акумуляторних батарей під кодовим імям  “Cоната”, що відрізняються підвищеною безпекою і малим часом зарядки нам уже відомі . У розробці батарей брала активну участь компанія HP, відома, в тому числі, і як постачальник мобільних комп’ютерів.

На днях Бостон-держава повідомила про те, що HP стала першим великим замовником нових батарей. Вже з початку майбутнього року споживачі зможуть вибирати батареї Соната в якості опції для ноутбуків HP.

Цікаво, що батареї, які в каталозі HP отримають позначення Enviro, будуть супроводжуватися трирічної гарантією. Збільшити гарантійний термін дозволили унікальні властивості нових батарей. Крім подовженого терміну служби, батареї дуже швидко заряджаються і мають більшу, у порівнянні зі звичайними батареями такого ж розміру, ємність – 4,4 А ∙ ч проти 2,6 А ∙ ч. Очевидно, це сприяє збільшенню часу автономної роботи. За деякими даними, ноутбук HP EliteBook зможе безперервно пропрацювати на одній зарядці Соната до 24 годин. Які конкретно моделі ноутбуків HP отримають цю опцію, і стільки вона буде коштувати покупцеві, поки що невідомо.

Залишити коментар


Ваш коментар:

Ви повинні авторизуватись щоб додати коментар.