м. Тернопіль
вул. Коперніка 3
52-69-78

Logitech випускає мілліардну мишку

Logitech випускає мілліардную миша

Швейцарська компанія Logitech оголосила про випуск своєї мільярдної миші.

Logitech випускає мілліардную миша

Компанія Logitech, яка виступила одним з піонерів у розробці комп’ютерних мишей у 80-х роках минулого століття, розробила і представила на ринок практично всі великі інновації, що стосуються технології виробництва мишей, постійно вдосконалюючи цей засіб взаємодії між користувачем і комп’ютером.

Logitech випускає мілліардную миша

Компанія Logitech розпочала свою історію в 1981р . в сільському будинку в місті Еппл, Швейцарія, і незабаром отримала важливі зв’язки в Силіконовій долині. Перша миша, була випущена 1985 р. У 1996 компанія випустила 100-мільйонний маніпулятор. Ще через 7 років число мишей, випущених Logitech, перевищила 500 млн. С Сьогодні Logitech продає маніпулятори типу «миша» більш ніж у 100 країнах світу, щодня випускаючи в середньому по 376 тис. мишок; щомісячний обсяг виробництва складає 7,8 млн.

Logitech випускає мілліардную миша

«Якщо говорити про майбутнє, то в якості прикладу того, що буде являти собою нове покоління розробок Logitech, можна назвати миша Logitech MX AIR , яка сприймаэ жести, і компактну розміром з долоню гібридну клавіатуру Logitech diNovo Міні» – говорить Рорі Дулі (Рорі Дулі) , Старший віце-президент Logitech і головний менеджер «Незважаючи на те, що з точки зору продуктивності, як і раніше, лідирують звичайні миші та клавіатури, поява технологій розумного будинку і нових форм розваг відкриває нові можливості для взаємодії з комп’ютером – будь-то голос, дотик чи щось інше».

Залишити коментар


Ваш коментар:

Ви повинні авторизуватись щоб додати коментар.