THERMALTAKE SpinQ – потужна “турбіна” для охолодження процесора


THERMALTAKE SpinQ - потужна "турбіна" для охолодження процесора

Плодовитості компанії Thermaltake Technology дійсно можна тільки позаздрити.
Останнім часом ледь не кожен день на офіційному сайті виробника з’являються прес-релізи, що звіщають про випуск чергового нового продукту.
Ось і зараз розробники офіційно оголосили про вихід на ринок унікального по дизайну процесорного кулера під назвою SpinQ, який здатний ефективно знижувати температуру чіпів у виконанні Socket LGA775 (Intel) і Socket 754/939/AM2/AM2 + (AMD).


Виріб з серійним номером CL-P0466 снабжено турбіной довжиною 85 мм з діаметром крильчатки 80 мм, яка має еффективну блакитну светодіодну підсвітку.
Сама турбіна укладена всередині 50 кільцеподібних пластин алюмінієвого радіатора, які нанизаний на шість теплових трубок діаметром 6 мм кожна, які відведенніі від відполірованої до дзеркального блиску підстави з алюмінію і міді.

THERMALTAKE SpinQ - потужна "турбіна" для охолодження процесора

Зауважимо й те, що радіатор новинки виготовлений за запатентованої технології Спіраль Fin технології, завдяки якій на його зовнішньої поверхні формується спіраль, що, за твердженнями розробників, значно підвищує загальну продуктивність пристрою.
Ще варто відзначити, що швидкість обертання турбіни може змінюватися за допомогою регулятора ( в комплекті ) в діапазоні від 1000 до 1600 обертів в хвилину, тоді як рівень створюваного шуму знаходиться в межах від 19 до 28 дБ.
Що ж стосується габаритних розмірів кулера, то вони складають 122 х 90 х 152 мм при вазі 667 гр .

THERMALTAKE SpinQ - потужна "турбіна" для охолодження процесора

Ось тільки поки точно не відомо, у скільки ж оцінили творці інноваційне своє дітище.

Залишити коментар


Ваш коментар:

Ви повинні авторизуватись щоб додати коментар.