м. Тернопіль
вул. Коперніка 3
52-69-78

TFT-телевізори ВВК з підтримкою формату Full HD

Компанія ВВК представила на  ринку нові рідкокристалічні телевізори LT4219HDU і LT4221HDU з діагоналлю 42 дюйми.


В телевізорах реалізовані функції PIP (Picture in Picture) та POP (Picture on Picture), що дозволяє одночасно переглядати на одному екрані ефірний канал та відео з зовнішнього джерела, наприклад, з DVD-плеєра.
Обидві новинки підтримують формат Full HD (1920х1080 пікселів) і, за заявами ВВК, забезпечують зображення дуже високої якості. Особливість панелей полягає в наявності порту USB, через який до них можна підключати зовнішні флеш-накопичувачі з цифровими фотографіями, відео або музикою. Крім того, розробники передбачили роз’єм D-Sub, що дозволяє використовувати телевізори в якості комп’ютерного монітора.
РК-панелі LT4219HDU і LT4221HDU, незначно відрізняються дизайном корпусу, володіють широкими коммутаціоннимі можливостями. Є компонентний і композитний відеовхід, ТВ-вхід S-Video, композитний відеовихід, стереофонічні радіоприймачі і аудіовихід, а також оптичний цифровий аудіовихід. Телевізори забезпечені відразу двома універсальними цифровими інтерфейсами HDMI, що дозволяє підключати одночасно два джерела сигналу високої роздільної здатності: наприклад, DVD-плеєр і ігрову приставку або супутниковий ТВ-ресивер.

У комплект поставки входять з’єднувальні кабелі, пульт дистанційного керування, кронштейн для кріплення на стіну та інструкція з експлуатації. Продаж РК-панелей LT4219HDU і LT4221HDU розпочнуться найближчим часом.

На жаль ціна не була анонсована.

Підготовлено за матеріалами ВВК.

Залишити коментар


Ваш коментар:

Ви повинні авторизуватись щоб додати коментар.