м. Тернопіль
вул. Коперніка 3
52-69-78

SanDisk збільшить продуктивність і надійність твердотільних накопичувачів

Компанія SanDisk розробила нову файлову систему для твердотільних-дисків (SSD), яка, як стверджується, дозволить істотно підняти швидкодію та надійність накопичувачів даного типу.

SanDisk почне застосовувати систему управління флеш-пам’яттю ExtremeFFS у своїх твердотільних накопичувачах з наступного року.
Запропонована технологія управління флеш-пам’яттю отримала назву ExtremeFFS. Ця система використовує «сторінковий » алгоритм роботи, який не передбачає жорсткої прив’язки фізичного та логічного розміщення даних. Під час запису сектора SSD накопичувач розміщує інформацію на найбільш зручному ділянці, в результаті чого суттєво збільшується продуктивність і надійність. За заявами SanDisk, система ExtremeFFS дозволяє досягти стократного підвищення швидкості довільній запису в існуючих пристроях.

Технологія ExtremeFFS передбачає застосування повністю неблокіруемой архітектури, в якій всі канали пам’яті NAND можуть працювати незалежно один від одного. Тобто  частина каналів може використовуватися в режимі читання, а решта частина – в режимі запису або очищення.  Ще одним важливим елементом ExtremeFFS є механізм локалізації контенту в залежності від характеру використання даних, за допомогою якого система управління пам’яттю оптимізує розміщення інформації для забезпечення максимальної продуктивності.

Крім того, компанія SanDisk представила дві нові метрики vRPM і LDE, призначені для оцінки характеристик твердотільних-дисків. Параметр vRPM дозволяє порівнювати продуктивність SSD-накопичувачів з традиційними вінчестерами з віртуального показником частоти обертання шпинделя. Що стосується метрики LDE, то вона відбиває загальну кількість операцій запису даних, можливих на протязі всього строку служби диска SSD.

Залишити коментар


Ваш коментар:

Ви повинні авторизуватись щоб додати коментар.