м. Тернопіль
вул. Коперніка 3
52-69-78

Самий дешевий 3D-принтер від Mcor Technologies

У сучасних 3D-принтерах використовується кілька варіантів технології тривимірної друку, але всіх їх об’єднує як дорожнеча самого обладнання, так і висока вартість витратних матеріалів. Ірландська компанія Mcor Technologies представила 3D-принтер Mcor Matrix, що працює на базі фірмової технології друку, що обіцяють стати найдешевшим у використанні принтером для створення тривимірних моделей.
Для друку моделей на Mcor Matrix не потрібно використовувати дорогі хімічні реагенти, у випадку тривимірної струминного друку, або використовувати дорогий рідкий полімер, як у випадку тривимірного лазерного друку: в 3D-принтері Mcor Матриця витратним матеріалом є папір формату А4 і спеціальний клей.


Як і більшість струменевих тривимірних принтерів продукт Mcor Technologies використовує технологію пошарової друку – тобто вихідна модель ділиться комп’ютером на тонкі шари, які виготовляються принтером зі звичайної паперу та з яких при склеювані  формується тривимірна фігура.
Після склеювання модель проходить остаточну зовнішню обробку клеєм, що додає їй міцності і естетичність Моделі, виготовлені таким способом, нагадують продукти різьблення по дереву та мають достатню міцність для їх використання в наочних цілях.
Рішення проблеми великий вартості 3D-принтерів і витратних матеріалів до них повинно дозволити розширити їх використання не тільки у великих архітектурних та машинобудівних корпораціях, але й в більш дрібних компаніях, які потребують в швидкому і точному тривимірному моделюванні.
Хоча про вартість самого принтера поки нічого невідомо, виробник заявляє, що вартість друку на Mcor Matrix обійдеться в 50 разів дешевше, ніж при друку на інших 3D-принтерах, і це може дозволити повсюдно впровадити продукт Mcor Technologies на світовому ринку.


Pагальна вартість володіння (TCO) надає остаточний звіт, який відображає не тільки вартість покупки, але й усі аспекти подальшого використання, включаючи матеріали та технічне обслуговування машини.
Незалежно від мінімального розміру та кілкості точок, максимальна можна побудувати (9.4litres або 316.33oz) від Mcor Matrix витрати по € 94,00 ($ 135,00) на побудову, в той час як конкурент з точки зору витрат на сс від € 0,4 ($ 0,58) буде € 3760 ($ 5416,00).

Залишити коментар


Ваш коментар:

Ви повинні авторизуватись щоб додати коментар.