м. Тернопіль
вул. Коперніка 3
52-69-78

Офіційний анонс аудіокарти ASUS Xonar Essence STX

Прес-служба компанії ASUSTeK Computer опублікувала повідомлення про виведення на ринок нової дискретної звукової карти ASUS Xonar Essence STX, яка, за задумом розробників, повинна особливо сподобатися Вибагливішим меломанам, які віддають перевагу прослуховувати улюблену музику в навушниках.

Адже рішення обладнано якісним підсилювачем головних телефонів з рівнем SNR 110 дБ (перекручування 0001%) і оптимізована під навушники з опором від 32 до 600 Ом.
Виріб побудовано із застосуванням конденсаторів серії Fine Gold від японської компанії Nichicon, виготовлено під шину PCI Express х1 і базується на аудіопроцессоре ASUS AV100 (24 біт/192 кГц). Крім того, у новинці задіяні 24-бітний Digital-аналоговий перетворювач TI Burr-Brown PCM1792A з рівнем SNR 127 дБ і 24-бітний Analog-to-цифровий перетворювач Cirrus-Logic CS5361 з рівнем SNR 114 дБ. При цьому творці продукту заявляють, що у їхніх дітища вихід на фронтальні канали самий якісний в галузі – 124 дБ (перекручування 0,0003%).
Однак проблема в тому, що аудіокарта позбавлена крос-виходу (швидше за все, багатоканальний звук можливий тільки після зняття сигналу з виходу S / PDIF і подання його на зовнішній ресивер).
Окремо відзначається, що в ASUS Xonar Essence STX реалізована підтримка ASIO 2.0 і технологій Dolby Digital Live, Dolby Headphone, Dolby Virtual Speaker і Dolby Pro-Logic II. Зауважимо й те, що при оформленні захисного екрана пристрою дизайнери компанії віддали данину шани й поваги начатим китайцями ще 4000 років тому пошуках досконалого інструменту для відтворення “божественної музики”.

Про вартості нового творіння ASUS та терміни початку його масових продажів поки нічого не відомо.

Щож лаври Creativ недають спокійно спати конкурентам  :)

Залишити коментар


Ваш коментар:

Ви повинні авторизуватись щоб додати коментар.