м. Тернопіль
вул. Коперніка 3
52-69-78

Найшвидший персональний комп’ютер сучасності працює на процесорі Intel i7

Yoyotech, британська компанія, що займається продажем комп’ютерної техніки, представила Fi7EPOWER MLK1610, настільний комп’ютер, створений з єдиною метою: показати кращу в світі продуктивність. Система Fi7EPOWER MLK1610 побудована на базі процесора Intel i7-965 Extreme Edition, розігнатися до 3,73 ГГц. Процесор  та 9 оверклокерской Гб оперативної пам’яті Corsair DDR3 встановлені в материнську плату Asus P6T на чіпсеті Intel X58 Express. Відеосистеми комп’ютера складається з HIS Radeon HD 4870 X2 з двома відеопроцессорамі AMD RV770 і 2 Гб пам’яті GDDR5.

Для того, щоб додати продуктивності комп’ютера, його збирачі були готові на все: так, в якості основного диска встановлено швидкісний SSD-накопичувач Intel X25-M, що стоїть близько $ 600 при обсязі в 80 Гб. Тим не менш в якості другого накопичувача використовується терабайтний HDD Samsung.

А що ж тести? У тесті пікової продуктивності інтегральних обчислень SPEC система-чемпіон набрала 130 балів, що автоматично зробило її найшвидшим персональним комп’ютером сучасності. Нагадаємо, що раніше на верхній сходинці п’єдесталу стояв ПК Sun UltraSPARC, у свій час набрав в тому ж тесті всього-на-то 85,5 бали.

Зібрати машину класу Fi7EPOWER в мінімальної конфігурації може кожен … володар вільних 4 000 фунтів стерлінгів (близько 6 000 доларів). Компанія Yoyotech вважає, що такий комп’ютер буде ідеальний для дизайнерів та професійних студій, що потребують швидкої обробці великої кількості графіки та відео в сверхвисоком роздільною здатністю. Так само компанія підкреслює, що всі комп’ютери проходять ретельне тестування.
Як не дивно, але роль програмної платформи (не дивлячись на ціну і вражаючу продуктивність комп’ютера) грає операційна система Microsoft Windows Vista Home Premium.

Можна підсумувати: що задоволення комфортно погратися стає все дорожче. Думаю що наші ентузіасти даний рівень продуктивності покриють дуже швидко, благо хороше залізо до нас  також почало потрапляти.

Залишити коментар


Ваш коментар:

Ви повинні авторизуватись щоб додати коментар.