м. Тернопіль
вул. Коперніка 3
52-69-78

Itronix GoBook MR-1: польовий ноутбук

Незважаючи на захмарні ціни, ультрапортатівні захищені ноутбуки користуються попитом. Адже іноді дійсно простіше і вигідніше купити один “невбиваємий” пристрій, ніж п’ять звичайних. Захищений КПК, звичайно ж, дешевше і компактніше, але не завжди зможе працювати з необхідним програмним забезпеченням. У таких ситуаціях і в нагоді Itronix GoBook MR-1.

Діагональ сенсорного дисплея новинки – всього 5,6 “, при цьому роздільна здатність складе аж 1024х600 пікселів, але навіть з огляду на невеликі розміри ноутбук відповідає військового стандарту MIL-STD-810F, виробник гарантує збереження працездатності навіть при екстремальних температурах, падіннях  і вібраціях.

Незважаючи на наявність серйозної захисту, виробник подбав, щоб вона не пішла на шкоду характеристиками: в MR-1 встановлено цілком сучасний процесор Intel Core Соло з тактовою частотою 1,2 ГГц, гігабайт оперативної пам’яті, 80-гігабайтний жорсткий диск, Wi-Fi, Bluetooth і опціонально – GPS. Графіка представлена картою Intel GMA 950, що використовує до 128 Мб пам’яті.

На жаль, операційною системою в базовій комплектації виступає Windows Vista, але виробник дає можливість даунгрейда до Windows XP Professional. Вкрай привабливо в пристрої від General Dynamics те, що при всіх його достоїнствах вага апарата навіть з урахуванням акумулятора становить всього 900 грамів!

На превеликий жаль, всі ці переваги не могли не відбитися на ціні: вона становитиме аж $ 5649, а при установці GPS-приймача вона зросте ще на $ 375.

Залишити коментар


Ваш коментар:

Ви повинні авторизуватись щоб додати коментар.