м. Тернопіль
вул. Коперніка 3
52-69-78

Чим Intel відповість на розгонні можливості AMD Phenom II X4?

За даними джерел, Intel планує публічну демонстрацію можливостей процесорів Основні i7 в частині роботи на підвищених частотах. Так компанія відповість на вражаючі результати в цій області, досягнуті новим процесором AMD.

За непідтвердженим даними, інженери Intel вже відібрали з великої партії процесорів Core i7 зразки, які показують кращі результати. Як стверджується, «бійці» для протистояння з AMD Phenom II були відібрані серед 100000 кандидатів. (  в порівнянні АМD взяли звичайні процесори )

Головному інженеру Intel приписують сумніви щодо розгону AMD Phenom II X4 до 6 ГГц, який має місце на минулому тижні. На його думку, продемонстровані можливості Phenom II X4 не відображають властивості серійних продуктів і не можуть бути відтворені в реальних умовах. Можливо, AMD відключила деякі датчики на процесорах, відібраних для демонстрації, щоб дозволити підвищення частоти. На своїх демонстраційних процесорах Intel збирається зробити те ж саме.

Місцем демонстрації може стати виставка CES в 2009 році . Проведення демонстрації нібито доручено «професійного оверклокеру» FUGGER з команди XtremeSystems. Якщо вірити з опублікованими даними, FUGGER спробує розігнати Core i7 965 Extreme Edition до 7 ГГц.

Радує що Intel відповідає, равда з запізненням і якось дуже дорого.

Залишити коментар


Ваш коментар:

Ви повинні авторизуватись щоб додати коментар.