м. Тернопіль
вул. Коперніка 3
52-69-78

AMD показує 45-нм Phenom II, розігнаний до 6 ГГц

Оверклокерські властивості своїх 45-нм процесорів AMD називає одним з їхніх головних переваг і не соромиться демонструвати на практиці.

Деяким журналістам пощастило побувати на презентації, влаштованій  AMD і на власні очі побачити, на що здатні Phenom II. З повітряним охолодженням такі процесори легко беруть бар’єр у 4 ГГц, але тут ставилася більш серйозна задача.

Для початку був використаний сухий лід, здатний забезпечити температуру в -78,5 ° С, у результаті чого була досягнута частота в 5 ГГц при напрузі в 1,6 В.

Коли ж майстри розгону застосували рідкий азот, який довів температуру охолоджуючої середовища до -196 ° C, тестовий зразок показав працездатність при 6 ГГіц та 1,9 В.

Безумовно, досягнуті показники зовсім не означають, що процесори, гарантовано що працюють на таких частотах при звичайному охолодженні, з’являться в найближчому майбутньому, але Phenom II, що мають номінал на рівні 3,6-3,8 ГГц при TPD у 125 Вт виглядають цілком реальними вже в найближчі півроку. Однак чи зможуть на такий частоті продукти AMD скласти конкуренцію хоча б молодшим Intel Core i7, поки не ясно в звязку з відсутністю єдиної методики тестувань та еталоних тестів.

Залишити коментар


Ваш коментар:

Ви повинні авторизуватись щоб додати коментар.