м. Тернопіль
вул. Коперніка 3
52-69-78

ZyXEL на «ІнфоКом 2008»: друге покоління модемів мобільного WiMAX

Компанія ZyXEL представила на виставці «ІнфоКом 2008»що пройшла в Москві , лінійку абонентських пристроїв другого покоління мобільного WiMAX. Ключовими характеристиками нових пристроїв ZyXEL стали підвищена швидкість бездротової передачі даних, яка може досягати 30 і більше Мбіт / с, та більш ефективне використання радіочастотного спектру. Такі параметри стали можливі завдяки використанню адаптивної обробки сигналів одночасно двох антен (MIMO), декодерів з підвищеною стійкістю до перешкод і сучасної елементної бази. Все це дозволяє не тільки підвищити щільність підключення абонентів, а й значно знизити енергоспоживання і збільшити час автономної роботи абонентських пристроїв.

Лінійка абонентського обладнання другого покоління представлена USB-модемами, Express Card-адаптерами і WiMAX-модемами з Ethernet-і FXS-портами для внутрішньо-офісного і вуличного використання, що забезпечують роботу в діапазонах 2,3, 2,5 і 3,5 ГГц.

Express Card-адаптери серії MAX-706 призначені для роботи з сучасними ноутбуками, що мають відповідний слот. USB-модем MAX-506 більш універсальний, має дві поворотні антени, а також завдяки використанню USB-подовжувача може бути розміщений у місці з оптимальними умовами прийому – наприклад, на підвіконні. Модеми MAX-216M1 та серія MAX-206MR забезпечені двома знімними поворотними антенами з підвищеним коефіцієнтом підсилення, вбудованим маршрутизатором і Ethernet-портом для підключення комп’ютера або локальної мережі.

Поряд з Ethernet-портом в MAX-216M1 передбачений порт FXS для підключення звичайного телефону, що дозволяє запропонувати абонентам поряд з широкосмуговим доступом також послуги телефонії. Для підключення  домашніх користувачів та невеликих офісів ідеально підходять пристрою серії MAX-206M2, в яких передбачені 2 Ethernet-порти і 2 роз’єми FXS для підключення телефонів. Модем MAX-206M2 сьогодні використовується абонентами найбільшої WiMAX мережі США XoHM і став одним з перших MIMO-пристроїв, сертифікованих WiMAX FORUM  (Wave 2). Сертифікат WiMAX FORUM підтверджує високий рівень технічних рішень ZyXEL і гарантує сумісність WiMAX-пристроїв компанії з сертифікованим обладнанням інших виробників.

Всі пристрої продемонстрували сумісність з інфраструктурним обладнанням провідних виробників. WiMAX-модеми ZyXEL стали першими телефонними пристроями, що одержали декларацію про відповідність вимогам Мінінформзв’язку Росії. Сьогодні обладнання ZyXEL успішно використовується в багатьох пілотних проектів та найбільших комерційних мережах мобільного WiMAX.

Джерело: ZyXEL

Залишити коментар


Ваш коментар:

Ви повинні авторизуватись щоб додати коментар.