Зручні USB-монітори із Кореї

Зручні USB-монітори із Кореї

У жителів Південної Кореї є можливість серйозно урізноманітнити можливості свого домашнього комп’ютера. Серія мініатюрних моніторів MIMO від компанії Nanovision пропонує вам масу додаткового місця під меню, шматочки інтерфейсу складних програм, робочі столи та ін. А самі 10-дюймові дисплеї дуже тонкі й акуратні.
Робоче роздільна здатність становить 800 × 480 пікселів. Підключення здійснюється через USB, в конструкції передбачена можливість повороту самого екрана. До одного комп’ютера можна підключити до 7 таких пристроїв. Ніякої особливої відеокарти для цього не потрібно.

Зручні USB-монітори із Кореї
Найприємніше полягає в тому, що вони стоять зовсім недорого. Базову модель UM-710 можна придбати всього за $ 78, а UM-750 з сенсорним екраном – за $ 147. На жаль, ці монітори доступні тільки в Кореї, але у мешканців інших країн є вихід.Можна придбати схожі РК-пристрою від Samsung. 8-дюймовий модель Samsung SPF-85H поширюється у США за $ 142, а 10-дюймовий Samsung SPF-105P коштує близько $ 200. Ці апарати також виконують функцію звичайної цифрової рамки і оснащуються 1 Гб вбудованої пам’яті.

Зручні USB-монітори із Кореї

Щож лишилось дочекатися коли продукти даної категорії подешевшають, на зявляться на нашому ринку.

Коментар (1)


Один коментар у “Зручні USB-монітори із Кореї”

  1. Mall  | 

    Да тема! якшо такый взяты то економия на телевизори)) ПРОВИРЕНО)

Ваш коментар:

Ви повинні авторизуватись щоб додати коментар.