м. Тернопіль
вул. Коперніка 3
52-69-78

У США перевірять вплив комп’ютерних ігор на водійські навички

Американська страхова компанія Allstate збирається з’ясувати можливість позитивного впливу комп’ютерних ігор на розвиток прав водія навичок у людей, старших 50 років, повідомляє Associated Press.

Якщо взаємозв’язок між комп’ютерними іграми й підвищенням рівня безпеки водіння підтвердиться, Allstate, можливо, запропонує своїм клієнтам-геймерам пільгові умови страхування.

У рамках пілотної програми “InSight” 100 тисяч клієнтів компанії зі штату Пенсільванія у віці від 50 до 75 років будуть грати в спеціально розроблені гри. Творці ігор з компанії Posit Science відстежують кількість годин проведених за ними членами експериментальної групи.Потім Allstate порівняти кількість аварійних ситуацій у водіїв контрольної та експериментальної груп.

Ігри, запропоновані для експерименту, не мають прямого відношення до водіння автомобіля. Вони призначені для розвитку уважності. Наприклад, у грі “Jewel Diver” потрібно стежити за переміщенням підводних об’єктів (перлин), які через деякий час зникають з поля зору. По суті, гра нагадує вуличні “наперстки”. Компанія Allstate рекомендує учасникам експерименту грати в загальній складності не менше 10 годин.

Том Уорден з Allstate розповів, що вибір розробок компанії Posit Science був обумовлений наявністю дев’ятирічного досвіду досліджень в області поліпшення реакції водіїв у віці. Хоча водії віком від 50 до 60 років рідше інших потрапляють в ДТП, ближче до 70 років, за словами Уордена їх показник аварійності знову починає рости.

Allstate сподівається, що розвиваючі ігри зможуть принести чималу користь, причому не тільки фінансову.

Залишити коментар


Ваш коментар:

Ви повинні авторизуватись щоб додати коментар.