м. Тернопіль
вул. Коперніка 3
52-69-78

Sony пропонує вибрати конфігурацію ноутбука

Компанія Sony запустить новий сервіс, який дозволить клієнтам при купівлі ноутбука самостійно підібрати оптимальну конфігурацію.

Купуючи лептопи VAIO серій TT, Z? CS, відвідувачі сайту VAIO вами будуть мати можливість вказати бажану модель процесора, жорсткого диска, оптичного приводу, відеокарти, а також обсяг оперативної пам’яті і умови гарантійного обслуговування.

Як повідомляє PC Pro, подібну послугу надає і компанія Dell.

Оголошення про послугу VAIO вами було майже відразу ж за поданням нового лептопа серії ТТ, який з’явиться на ринку в наступному місяці.

Базова модель VAIO TT буде важити 1,32 кілограма. Виробники оснастили лептоп 11-дюймовим монітором, 4 Гб оперативної пам’яті і 160-гігабайтним вінчестером. В основі всього цього закладений процесор Intel Core 2 Duo. Крім того, Sony представила ексклюзивну систему шифрування даних. Ноутбук також підтримує бездротову передачу даних за допомогою Wi-Fi, Bluetooth і 3G.

За допомогою VAIO вами користувачі зможуть додати до всієї цієї розкоші ще і сенсор інтенсивності зовнішнього освітлення, що дозволить знизити енергоспоживання, автоматично підбудовуючи яскравість екрана. А функція швидкого заряду, за заявою Sony, дозволить відновити заряд батареї на 50% приблизно за одну годину.

Сайт-конструктор Sony буде запущений 24 жовтня.

Коментар (1)


Один коментар у “Sony пропонує вибрати конфігурацію ноутбука”

  1. Shur  | 

    Чесно кажучи слабкуватий в них ноут новий, точно – ТТ…

Ваш коментар:

Ви повинні авторизуватись щоб додати коментар.