м. Тернопіль
вул. Коперніка 3
52-69-78

Seagate вийде на ринок твердотільних накопичувачів в наступному році

Компанія Seagate, за повідомленням CNET News, має намір вийти на ринок твердотільних накопичувачів SSD на основі флеш-пам’яті в наступному році.

У порівнянні з традиційними вінчестерами диски SSD мають ряд переваг. Завдяки відсутності рухомих частин такі накопичувачі більш надійні , менше енергоспоживання і нешумлять при роботі. Крім того, твердотільні диски характеризуються більш високою швидкістю читання і запису даних. Однак у SSD є й свої мінуси: вони поки що коштують набагато дорожче вінчестеров і не можуть зрівнятися з ними по ємності.

Перші диски SSD компанії Seagate будуть орієнтовані на корпоративних замовників. При цьому компанія Seagate спільно з асоціацією JEDEC має намір розробити стандартні засоби визначення середньої тривалості життя таких накопичувачів. Очікується, що це допоможе переконати корпоративних користувачів у тому, що накопичувачі SSD надійніше традиційних вінчестеров.

Пізніше Seagate має намір почати виробництво твердотільних накопичувачів і для споживчого ринку. Втім, про орієнтовних строків початку продажу таких дисків в компанії поки що мовчать.

Залишити коментар


Ваш коментар:

Ви повинні авторизуватись щоб додати коментар.