м. Тернопіль
вул. Коперніка 3
52-69-78

Перший у світі лазерний ТV надійшов у продаж

Компанія “Міцубісі” приступила до продажу в США першого в світі лазерного телевізора, здатного відображати вдвічі більше колірних відтінків у порівнянні з багатьма існуючими телевізорами високої чіткості. Вартість новинки становить $ 7 тис.

Модель LaserVue L65-A90 має довжиною діагоналі екрану 65 дюймів і використовує в якості джерела світла систему распараллеленних лазерів.

Перший у світі лазерний ТБ надійшов у продаж

Всього в телевізорі три лазери – по одному на кожен колірної канал. Кожен лазер має довжину хвилі, близьку до довжини хвилі чистого кольору, забезпечуючи при цьому більш точну передачу кольору. Раніше в “Міцубісі” запевняли, що телевізор буде здатний відображати вдвічі більше колірних відтінків у порівнянні з будь-яким існуючим телепристроєм , здатним видавати тільки 40% видимого колірного діапазону. Однак на розробку телевізора пішло більше 2 років, і за цей час встигли технології пройшли вперед. Сьогоднішнє затвердження “Міцубісі” більш скромно: колірний діапазон LaserVue вдвічі ширше, «ніж у багатьох телевізорах високої чіткості», йдеться в прес-релізі.

Так чи інакше, але перші тести телевізора вражають. Популярне американське видання Gizmodo виложіло фотографії картинок з телевізора LaserVue і 60-дюймовій плазмової панелі Pioneer Куро вартістю $ 6,5 тис. На зображеннях помітно, що телевізор від Mitsubishi видає більш деталізований колір, в той час як Pioneer його спрощує. Краще за все LaserVue вдається передавати червоний колір, який виглядає більш насиченим у порівнянні з Куру. Також відзначається більш якісне відображення динамічних сцен, однак автор статті на Gizmodo поспішає додати, що тести проводилися у фільмах, які надала сама “Міцубісі”. «Кольори вражають, але не за такою ціною». Вартість телевізора складає $ 7 тис.
Лазерна технологія відображення була розроблена австралійської компанією Arasor в 2006 г. Тоді ж був показаний перший телевізор. Енергоспоживання пристрою при яскравості 500 ніт складає 135 Вт, що порівняно мало. Телевізор відображає Full HD-роздільну здатність, що підтримує частоту оновлення картинки 120 Гц, стандарт XVCOLOR, володіє чотирма інтерфейсами HDMI версії 1.3а, вбудованої стереосистеми і важить 60 кг. Товщина корпуса – близько 25 см. Е Ще однією перевагою новинки є здатність виводити тривимірне зображення, яке, щоправда, можна побачити тільки при використанні стереоокулярів.

Раніше Mitsubishi заявляла, що планує розпочати продаж LaserVue в кінці вересня. Виробник також збирався випустити 73-дюймову модель, але її термін виходу і ціна поки не були оголошені.

Залишити коментар


Ваш коментар:

Ви повинні авторизуватись щоб додати коментар.