м. Тернопіль
вул. Коперніка 3
52-69-78

D-Link додає функцію спільного доступу до USB в новий маршрутизатор … і у вже випущені

Продукт, що з’явився в каталозі D-Link під позначенням Xtreme N Dual Band Gigabit DIR-825, забезпечує спільний доступ до пристроїв, що мають інтерфейс USB. Іншим словами, в ньому використовується технологія SharePort, яка перетворює порт USB, що знаходиться в корпусі маршрутизатора,в мережевий порт , розрахований на підключення накопичувачів та інших пристроїв, які таким  чином, отримують  додаткову функціональність .
Ще однією цікавою особливістю маршрутизатора є підтримка технології D-Link HDFuel. Завдяки їй, пристрій оптимізує розподіл смуги пропускання для передачі матеріалів високої чіткості. Крім того, у пристрої реалізована можливість регулювання рівня сигналу в бездротовому і дротовому мережевому інтерфейсі з метою зниження енергоспоживання.

Маршрутизатор підтримує роботу в двох діапазонах Wireless-N (2,4 і 5 ГГц). Продаж Xtreme N Dual Band Gigabit DIR-825 вже почалися за ціною приблизно $ 200.

До речі, функцію SharePort можна додати до деяких раніше випущені маршрутизатори D-Link, включаючи DIR-628, DIR-655, DIR-855, і DGL-4500. Для цих цілей компанія пропонує оновлену версію вбудованого ПЗ.

Залишити коментар


Ваш коментар:

Ви повинні авторизуватись щоб додати коментар.