м. Тернопіль
вул. Коперніка 3
52-69-78

Ціни на нові ноутбуки Apple розчарували ринок

Ціни на нові ноутбуки Apple розчарували ринок

Ціни на нові ноутбуки Apple розчарували ринок
Компанія Apple представила у вівторок нові ноутбуки елітної лінії Macintosh, однак всупереч чуткам і прогнозами, вони аж ніяк не стали дешевшими, що розчарувало ринок і знизила вартість акцій компанії, повідомляють американські ЗМІ.
Apple анонсувала дві моделі MacBook нового покоління, які будуть коштувати 1300 і 1600 доларів (мінус один долар знижки), хоча ринок очікував демократичною ціни на позначці в 800 доларів.   

Ціни на нові ноутбуки Apple розчарували ринок

Глава компанії Стівен Джобс, як і було обіцяно, представив також перший ноутбук корпорації вартістю менш ніж 1000 доларів, проте їм став MacBook попереднього покоління, і нижче психологічної позначки в 1000 доларів він опустився все … на 1 долар. 
Ціновий розрив між очікуванням і реальністю був настільки великий, що послав акції Apple униз на 5%, як тільки Джобс завершив свою промову. У понеділок, напередодні прем’єри, акції компанії злетіли в ціні більш, ніж на 12%. 
“Чутки про дешеві ноутбуки  зіпсували настрій Яблуку”, – зазначила компанія Сі-Ен-Ен в своєму коментарі. 

“Ціни на ноутбуки Apple йдуть вгору по падаючому ринку”, – відгукнулася Вашингтон пост “. 

Блогери також дивуються, чому фірма, настільки майстерно створює ажіотаж навколо всіх своїх новинок, так опростоволосілась на цей раз, ігноруючи новини про новенькому “800-доларом Macintosh”, які циркулювати у провідних світових ЗМІ. 
“Блискучий корпус для” чайників “і збільшена пам’ять – ось і весь пшик”, – негодуют користувачі на форумах, обговорюючи новина звинувачуючи компанію в ставці на снобістскую споживчу погоню за “модними блискучими штучками”. 
Новинки виходять на ринок з цельнометалліческім корпусом з алюмінію, дисплеєм зі світлодіодним підсвічуванням, відеосистемою NVIDIA GeForce 9400M, новим скляним трекпадом і міні-портом Display Port.

Ціни на нові ноутбуки Apple розчарували ринок
Батареї в нових лептопах стали значно потужнішою і можуть працювати до п’яти годин без підзарядки. 

Аналітики відреагував більш спокійно, ніж трейдери і “юзери”. 
“Apple дуже добре визначає ціну на свої продукти й не стала виходити за свої цінові габарити. Я вважаю, що в кінці кінців вони створять лінію на ціновому рівні 799 доларів, але зроблять це за власним разуменію”, – прокоментував Стівен Бейкер, віце-президент аналітичної групи NPD. 
У другому кварталі нинішнього року ноутбуки від Apple займали 10,6% на цій ніші ринку Північної Америки, піднявшись за рік на 6,6%. 

Джобс попросив не нервувати   

Презентація нового продукту Apple з’явилося через тиждень після чергового помилкового слуху про здоров’я голови компанії, котрі вплинули в минулу п’ятницю  на котирування акцій. У серпні агентство Bloomberg по помилці оприлюднило некролог на Джобса, чутки про здоров’я якого в останні місяці будоражать інвесторів. 

Здоров `я 53-річного голови корпорації Apple, вміло ведучого свою компанію до новим фінансових вершин, стало причиною хвилювання американського ринку з літа цього року. Помітна втрата ваги головою Apple дала привід для спекуляцій про рецидиви ракової форми захворювання підшлункової залози, з-за якої Джобсу в 2004 році була зроблена операція. 

Ціни на нові ноутбуки Apple розчарували ринок

Журналісти, присутні на прес-конференції, відзначили, що бізнесмен не додав у вазі, однак виглядає впевненим і енергійним. 

Блискучий менеджер спритно ухилився на запитання про здоров’я, заявивши, що подібні розмови нервірують його, і підвищують тиск. При цьому він представив публіці слайд з ідеальною пропорцій власного тиску 110 на 70. 

Залишити коментар


Ваш коментар:

Ви повинні авторизуватись щоб додати коментар.