м. Тернопіль
вул. Коперніка 3
52-69-78

Canon представила нову компактну камеру PowerShot G10

 

Canon оголосила про свою нову провідну модель, компактної цифрової фотокамери серії PowerShot: PowerShot G10. Приходячи на зміну PowerShot G9, PowerShot G10 – це перша фотокамера G-серії, яка пропонує отримання ширококутового  зображеня за допомогою 5-кратного (28 мм) зуму з оптичним стабілізатором зображення. Доповнення у вигляді 14.7 Мегапіксельного датчика і нового процесора обробки зображень Canon, DIGIC 4, забезпечує чудову якість зображення.

Високоякісний, ширококутний об’єктив

З шірокоугольним (28 мм) об’єктивом, з 5-кратним оптичним збільшенням, PowerShot G10 об’єднує видатні ширококутові можливості – роблячи її ідеальною для пейзажів, архітектури або внутрішніх приміщень – з радіусом дії телеоб’ектива, необхідним для гнучкої композиції. Чіткі, без размазуваня, зображення по всьому діапазону зуму, гарантуванні оптичним стабілізатором зображення фірми Canon, який пропонує поліпшену продуктивність завдяки перевагам в 4 Digisі.

14.7 Мегапіксельне розширення з RAW

14.7 Мегапіксельний датчик CCD – має більш високу роздільну здатність, ніж у будь-якої іншої моделі PowerShot, працює в поєднанні з новим процесором фірми Canon – DIGIC 4, для отримання зображень найвищої якості, які поєднують високу деталізацію з вкрай низьким рівнем шуму.Така виняткова деталізація дозволяє створювати крупноформатні відбитки, аж до розмірів A2, або для творчої обрізки при подальшій обробці.

Для більшого контролю при подальшій обробці, PowerShot G10 включає режим фотографування в форматі RAW – плюс підтримка програмного забезпечення Canon Digital Photo Professional, для інтеграції в робочий процес професійного фотографа.

DIGIC 4 для зображень виключного якості

Новий процесор фірми Canon – DIGIC 4, використовує поліпшені алгоритми і точність обчислення, що дозволяє PowerShot G10 досягти 2 основних переваг: надшвидкеве функціонування, і насичені зображення, з низьким рівнем шуму і з виключним рівнем чіткості і відтворення кольору.

DIGIC 4 також приводить в дію кілька інтелектуальних вбудованих пристроїв. Новий пристрій фірми Canon’s, i-Contrast, збільшує динамічний діапазон у зображеннях, для виявлення раніше непомічених деталей на темних ділянках, як, наприклад, тіні – без затемнення більш світлих областей.

Рішення проти змазуання зображення Canon, бореться зі змазуванням  зображення, отриманим із-за тремтіння та переміщення фотокамери, використовуючи ряд технологій: оптичний стабілізатор зображення, технологія виявлення руху і авто зсув ISO, плюс нова сервосистема автофокусування – яка, при включенні, постійно регулює фокусування на об’єкті, що рухаються до або від камери.

Призначена для більшого

З основною серійної резолюцією 461 тис. точок, великий 3.0 “PureColor LCD II дисплей дозволяє зручну обрізку й стало-деталізований перегляд кожного знімка; все це доповнюється поліпшеною передачею кольору і виключно широким кутом огляду. Для негайного доступу за допомогою клавіатури до ключових установкам, PowerShot G10 включає нові налаштування – спеціалізована компенсація витримки і режим подвійного набору ISO / фотозйомка.

Досконала допоміжна система

Всебічна допоміжна система тепер включає підтримку для Macro Ring Lite і Macro Twin Lite фірми Canon 1   це надає нових ширших можливості для знімків з близької відстані та для творчого фотографування. Нова сумісність з дистанційним перемикачем RS60-E3 дозволяє зробити легкий спуск затвора, під час фотографування з штативи.

Ціна очікується в межах 500 $

За інформацією з сanon.ru

Залишити коментар


Ваш коментар:

Ви повинні авторизуватись щоб додати коментар.