Пятірка найпотужніших ноутбуків по версії PC World

Пятірка ноутбуків по версії PC World

Часто густо ноутбуки починають позицінувати як повна  заміна домашнього пк. Даний огляд покаже вам 5 лідерів котрі гідні цього.

Пятерка мощнейших ноутбуков по версии PC World    

Якщо швидкість для вас головне то варто звернути увагу на  HP Pavilion dv7t Laptop . 17 дюймовий монітор, найновіша система охолодження  «liquid metal» для  потужного процесора платформи Centrino 2. HP Pavilion dv7t з «сердцем» Core 2 Duo T9400 (частота 2,53ГГц) і 3 гігабайтами ОЗУ стає одним з найпродуктивніших ноутбуків на ринку. З решти характеристик варто виділити увагою HDD 400 Гб. Привід BluRay и ОС Windows Vista Home Premium.

Gateway P-172X FX Laptop

Пятерка мощнейших ноутбуков по версии PC World

Прекрасний зовнішній вигляд цього глянцевого красеня створює враження ніби ви сидите за кермом дуже дорогої машини.  Процесор Core 2 Duo T8300, 4 Гбайт ОЗУ, HDD 320 Гбайт, а чи не саме головне – графічна  система nVidia GeForce Go 8800M GTS. Ноутбук оснащений повним набором  портів (FireWire, три порти USB, eSATA и HDMI). Даний продукт задовольнить будь якого геймера.

Dell Inspiron 1720 Laptop

Пятерка мощнейших ноутбуков по версии PC World

Прекрасно збалансоване рішення для дому та офісу.  Dell Inspiron 1720   містить повноціну кавіатуру з окремим цифровим блоком клавіш. Елегентний дизайн+ цінова політика „гроші  за якість” робить даний ноутбук просто ідеальним . Конфігурація  починається від практично мінімальної  до….

Apple MacBook Pro Laptop

Пятерка мощнейших ноутбуков по версии PC World

Ноутбук від ”Apple базований на  Core 2 Duo T7700 2,4 ГГц максимально можливим для платформи об’ємом ОЗУ- 4GB, накопителем на 160 ГБ і дискретною графікою  nVidia GeForce 8600M GT. Цікавим моментом є те що на даний нот бук можна встановити  ОС Windows Vista. Під керуванням даної ссистеми ноутбук показує надзичайні результати в тестах та іграх. Тендітний 17 дюймовий ноутбук працює до 3 годин на батареї.

Toshiba Satellite X205-S9359 Laptop

Пятерка мощнейших ноутбуков по версии PC World

Незалежно від того що ви шукаєте – ноутбук для ігор чи для серйозної роботи- великий екран та 2 жорстких диска в цьому мультимедійному монстрі від „Toshiba ” зроблять будь яку роботу комфортною та приємною. Існує багато варіацій даної моделі,  Але в багатьох  випадках вона буде  не по кишені більшості. Якщо вам потрібна високоякісна  акустика  Harman/Kardon, а також  Toshiba USB HDTV Tuner вам просто необхідні – то це саме те що вишукали.

Коментарів (3)


3 коментарів у “Пятірка найпотужніших ноутбуків по версії PC World”

  1. Shur  | 

    Еххх… Навиставляли всілякої краси – а ціни хоча б приблизні? :roll:

  2. admin  | 

    1500 $ Плюс. Мінус

  3. bob308  | 

    Був бачив , зацінів :wink:

Ваш коментар:

Ви повинні авторизуватись щоб додати коментар.