м. Тернопіль
вул. Коперніка 3
52-69-78

Panasonic обновила лінійку “броньованих” ноутбуків Toughbook

Компанія Panasonic анонсувала восьму лінійку надміцних ноутбуків Toughbook, розрахованих на використання в несприятливих умовах.

Ноутбук Toughbook F8 (зображення із сайту CNET News)

Нова серія представлена трьома портативними комп’ютерами – моделями Toughbook F8, T8 і W8. Всі пристрої виконані в корпусах з магнієвого сплаву й здатні витримувати падіння на тверду поверхню, тряску й вібрацію. Ноутбуки укомплектовані клавіатурою, що перешкоджає потраплянню всередину корпуса вологи й пилу, а також жорстким диском із протиударним захистом. Як опція для портативних комп’ютерів пропонується установка модуля Gobi 3G для підключення до мобільних мереж третього покоління (EV-DO і HSPA).

Модель Toughbook F8 побудована на основі процесора Intel Core 2 Duo SP9300 із частотою 2,26 Ггц і оснащена 14, 1-дюймовим дисплеєм. Обсяг оперативної пам’яті становить 1 Гб, ємність вінчестера – 160 Гб. По заявах розробника , ноутбук Toughbook F8 є одним із самих найлегших у своєму класі: його вага становить 1,7 кілограма.

У портативних комп’ютерах Toughbook W8 і Toughbook T8 застосовується чип Intel Core 2 Duo SU9300 із частотою 1,2 Ггц. У базовій конфігурації обсяг ОЗУ дорівнює 1 Гб, вінчестер уміщає 120 Гб даних. Діагональ дисплея в обох пристроїв становить 12,1 дюйма, при цьому екран моделі Toughbook T8 підтримує сенсорне уведення. Заявлений час автономної роботи досягає семи годин.

Продажу портативних комп’ютерів Toughbook восьмої серії почнуться в листопаді. Модель Toughbook F8 можна буде придбати за ціною от 2 500 доларів, ноутбуки Toughbook W8 і Toughbook T8 – от 2 100.

За матеріалами CNET News

Залишити коментар


Ваш коментар:

Ви повинні авторизуватись щоб додати коментар.