м. Тернопіль
вул. Коперніка 3
52-69-78

Dell дбає про приватність

    Компанія Dell представила програмний засіб, що забезпечує приватність користувачам ноутбуків шляхом звуження кута видимості TFT-монітора, повідомляє PC Pro.
Новий інструмент, що одержав назву One-Touch Privacy, рятує від необхідності використати фізичні засоби захисту. Раніше користувачі могли покластися лише на спеціальну плівку, яку потрібно було закріплювати на поверхні екрана. 

За заявою Dell, після активації One-Touch Privacy люди, що сидять поруч із користувачем, зможуть побачити лише чорні й білі смуги на екрані. При цьому для самого користувача лише злегка зміниться яскравість монітора. 

Перевагою захисту One-Touch Privacy є той факт, що на відміну від фізичних засобів забезпечення приватності її, при необхідності, легко відключити. Dell не надала детального опису технології. Відомо лише, поки що нова програма сумісна тільки з ноутбуками Latitude E6400. 

One-Touch Privacy розрахована, насамперед, на ділових людей, яким часто доводиться працювати за комп’ютером у транспорті. Коштує нова програма 139 доларів.

Залишити коментар


Ваш коментар:

Ви повинні авторизуватись щоб додати коментар.